Depozita
  Llogari
  Kredite
  Kartat
  Transfertat
  Perllogaritje
  Paga perfituese
  Winbank
 BLIHETSHITET
EUR 138.80141.20
USD 106.50109.60
GBP172.20179.20
CHF113.30117.90
CAD 91.69101.44
Data: 15/09/2014
 

Unė jam ...

 

Ėshtė koha tė keni shtėpinė tuaj!

Pėrditėso tė dhėnat e tua, qartėso imazhin tėnd.

Nė mėnyrė qė tė mund t'ju ofrojmė produkte e shėrbime tė pėrshtatura posaēerisht pėr ju, pėrditėsoni te dhėnat tuaja personale nė njė nga degėt tona... 

[mė shumė]

 

Kredi pėr shtėpi


Tani ėshtė koha tė keni shtėpinė tuaj! Me kredinė pėr shtėpi nga Tirana Bank mundeni, sepse ne kujdesemi t’ju ofrojmė:

 

 

[mė shumė]

 

 

winbank!

 

Skema e Shpėrblimit "Gėzo Kudo"

winbank nga Tirana Bank ėshtė platforma elektronike e Piraeus Bank i cili ėshtė pėrgjegjės pėr kanalet alternative tė tilla si:

 • winbank Web Banking
 • winbank Mobile Banking
 • winbank Phone Banking
 • winbank pėr Kartat e Kreditit
 • winbank “Sinjalet (Alert)”.

 

[mė shumė]

Kartat e Tirana Bank reduktojnė "faturėn" tuaj!

Skema e shpėrblimit "Gėzo Kudo" nga Tirana Bank  ju ofron ulje unike tė ēmimeve nga njė rrjet  i gjerė tregtarėsh nė tė gjithė Shqipėrinė si:

 • Hotele
 • Restorante
 • Qendra Tregtare
 • Elektronike dhe Elektroshtėpiake
 • Qendra Estetike
 • Agjensi Udhėtimi
 • Makina me Qera
 • Fitnes...
             ...dhe shumė tė tjera qė plotėsojnė tė gjitha nevojat tuaja!

 

[mė shumė]


 
Events
 
25.11.2013
Tirana Bank, mbėshtet iniciativėn “Ta pastrojmė Shqipėrinė nė njė ditė” Tirana Bank, kėtė
[me shume]
01.11.2013
Tirana Bank inkurajon ndėrgjeg
[me shume]
17.10.2013
Tirana Bank ėshtė pranė tė moshuarve tė vetmuar nė Ditėn Ndėrkombėtare Kundėr
[me shume]
PYETESOR MBI BANKEN E TIRANES Opinioni i klientit eshte nje aset i ē...
[me shume]
NJĖ MĖNYRĖ E RE BANKINGU – INFORMACION ONLINE PĖR KARTĖN E KREDITIT<...
[me shume]
Privacy Policy   |  Terms of Use   |  Copyright   |  English   |  Due Diligence   |