Depozita
  Llogari
  Kredite
  Kartat
  Transfertat
  Perllogaritje
  Paga perfituese
  Winbank
 BLIHETSHITET
EUR

138.80

141.20
USD 108.10111.20
GBP175.50182.50
CHF113.60118.20
CAD 92.87102.75
Data: 26/09/2014
  Kredite
  Te Tjera
Kredi per Shtepi
  Kredi pėr Blerje/Ndėrtim shtėpie  Tani ėshtė koha tė keni shtėpinė tuaj! Me kredinė pėr shtėpi nga Tirana Bank mundeni, sepse ne kujdesemi t’ju ofrojmė: Normė interesi fikse pėr vitin ... [me shume]
Kredia Per Ēdo Deshire
  Kredi Pėr Ēdo Dėshirė Levizni te Patundshmen!  Kjo kredi u drejtohet te gjithe individeve me te ardhura te mjaftueshme mujore, qe deshirojne te marrin kredi per arsye te ndryshme dhe mund ... [me shume]
Kredia Studentore
  Kredi Studentore Kredia Studentore ofron financim te tarifes se studimit, ne universitete publike e private, per programet e diplomimit apo post-diplomimit ne Shqiperi ose jashte vendit. Perveē shu... [me shume]
25.11.2013
Tirana Bank, mbėshtet iniciativėn “Ta pastrojmė Shqipėrinė nė njė ditė” Tirana Bank, kėtė
[me shume]
01.11.2013
Tirana Bank inkurajon ndėrgjeg
[me shume]
17.10.2013
Tirana Bank ėshtė pranė tė moshuarve tė vetmuar nė Ditėn Ndėrkombėtare Kundėr
[me shume]
 

 

Privacy Policy   |  Terms of Use   |  Copyright   |  English   |  Due Diligence   |